Ostatni album INFATUATION OF DEATH dostępny do odsłuchu i w przedsprzedaży!

DEFENSE Records & MYTHRONE Promotion z dumą przedstawiają

INFATUATION OF DEATH – Code of Impiety

21 października 2016 r. premierę miał będzie Code of Impiety, długo wyczekiwany pełnowymiarowy album Infatuation of Death, macierzystej formacji muzyków Anima Damnata, Morowe, Dira Mortis i Nuclear Vomit. Wydobyciem płyty z niebytu i ucieleśnieniem w formie gustownego digipaka zajął się specjalizujący się w przypadkach nieoczywistych tandem wydawniczy Defense Records i Mythrone Promotion.

Chociaż muzycy Infatuation of Death po wielu latach podziemnej egzystencji nieodwołalnie zaprzestali wspólnego grania, pozostawili po sobie znakomity album, który hołduje wszystkiemu, co najlepsze w death metalu. Wściekłość, miażdżący ciężar, rozpoznawalna technika i bezkompromisowy przekaz – to wszystko znajdziecie na „Code of Impiety”. Ponadto, płyta zawiera bonusową sekcję multimedialną z kolekcją studyjnych nagrań demo zespołu.

Klasyczny „must have” dla wyznawców undergroundowego kultu spod znaku Incantation, Malevolent Creation, prastarej Magiji Morbid Angel oraz diabelskiego okrucieństwa Liers in Wait. Infatuation of Death jest martwy, lecz jego pogrobowy bękart wciąż ścina łby.

IOD_cover

Album wyprodukowany w Screw Factory Studio przez Janusza Bryta (Suffocation, Dying Fetus, Destruction, Behemoth).
Za grafikę odpowiada Marcin Gadomski (Mord’A’Stigmata, Ragehammer, Outre, Preludium, Entropia).

Rozkład jazdy „Code of Impiety” przedstawia się następująco:

1. Code of Impiety
2. Left to the World
3. The Grand Declaration of Forever Hate
4. The Essence (Lead Us into Temptation)
5. Unblessed
6. Infatuation with Death
7. F.44.3
8. Icons of Impurity
9. Dead Christ Manifest
10. T.A.P.O.S.M.A.
+ BONUS: Demos Collection

W sklepie internetowym Defense Records wystartował już pre-order krążka. Zainteresowanych wzbogaceniem swojej płytoteki o solidny kawał death metalowego mięcha odsyłamy tutaj:

http://defense.8merch.com/infatuation_of_death_code_of_impiety-id9978

W oczekiwaniu na fizyczną wersję albumu, już dziś możecie ocenić, ile stracił polski underground wraz z odejściem Infatuation of Death na tamtą stronę, bowiem dzięki MUSICK Magazine Code of Impiety dostępny jest w całości do przedpremierowego odsłuchu:

http://www.musickmagazine.pl/archiwa/5942Comments are closed.